Par mums

BALTEM RĪGAS FILIĀLE

Uzņēmums Baltem Rīgas filiāle pieder uzņēmumam Tehnosumit, kas ietilpst Japānas koncernā “Sumitomo Corporation”  ar pieredzi un zināšanām no piederošajiem 168 dažādu nozaru uzņēmumiem visā pasaulē. No 1997. gada esam ekskluzīvais Komatsu un Lännen mašīnu izplatītājs Latvijā. Mēs sadarbojamies un pārstāvam arī pasaules vadošās kompānijas beramo materiālu drupināšanas, šķirošanas, skalošanas un transportēšanas aprīkojumam.   Mūsu tirdzniecības pārstāvji nodrošna palīdzību optimālā aprīkojuma izvēlē atbilstoši klientu vajadzībām, garantijas komplektu, kā arī apkopi un finansēšanu. Mūsu profesionālais serviss nodrošina produktu atbalstu visā mašīnas kalpošanas perioda laikā, oriģinālās rezerves daļas un attālinātu mašīnu kontroli ar KOMTRAX™ telemātikas sistēmu. Mēs arī piedāvājam ilgtermiņa nomas un lietotu mašīnu tirdzniecības pakalpojumus. Nodrošinām arī dažāda papildus darba aprīkojuma piegādi un uzstādīšanu mūsu piegādātajai tehnikai, piemēram, dažāda pielietojuma kausus, atskaldāmos āmurus sasalušas grunts, betona un asfalta uzlaušanai un saskaldīšanai, šķēres un satvērējus dzelzsbetona ēku demontāžai, baļķu satvērējdakšas, teritoriju uzkopšanas birstes, sniega lāpstas u.tml.

 

KOMATSU PASAULĒ

Komatsu ir otrs lielākais celtniecības un kalnrūpniecības mašīnu ražotājs pasaulē. Komatsu inženieri un klienti nepārtraukti strādā pie inovatīviem risinājumiem operatoru darba, darbības izmaksu optimizēšanai un negatīvās ietekmes uz vidi samazināšanai. Komatsu bija pirmie, kas ieviesa KOMTRAX ™ standarta aprīkojuma attālinātās uzraudzības sistēmu, kā arī pirmo hibrīda ekskavatoru, bet kalnrūpniecībā kļuva par līderi autonomo transportlīdzekļu ieviešanā, piedāvājot Autonomo transportēšanas sistēmu (AHS) bezpilota pašizgāzējiem. Globālā līdera lomu ICT (Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju) izmantošanā celtniecības mašīnām papildina fakts, ka Komatsu bija pirmie, kas savām mašīnām ieviesa pilnīgi savstarpēji saistītu 3D sistēmu (Inteliģento mašīnas kontroli – iMC). Komatsu ir arī "Viedās būvniecības" jomas priekšgājējs – tā ir moderna sistēma, kas aptver pilnīgu informāciju no būvlaukuma, cita starpā izmantojot dronus un KomEye kameras, nodrošinot efektīvu augstākā līmeņa būvniecības projektu izstrādi un pārvaldību.

 

Vai Jums ir kāds jautājums?
Zvanīt tagad Vēlos saņemt piedāvājumu Rezerves daļas un serviss
Saziņas veidlapa
Rakstīt mums
Informācijas sniegšanas pienākums Vairāk
Baltem LV
Paldies! Jūsu ziņa ir nosūtīta
Saziņas veidlapa
Nomāt tehniku
Informācijas sniegšanas pienākums Vairāk
Baltem LV
Paldies! Jūsu ziņa ir nosūtīta
Jaunumi
Pierakstieties Baltem Rīgas filiāles informatīvajam izdevumam un saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumu un akcijām
Informācijas sniegšanas pienākums Vairāk
Baltem LV
Paldies, ka abonējat jaunumus
Saziņas veidlapa
Rakstīt mums
Informācijas sniegšanas pienākums Vairāk
Baltem LV
Paldies! Jūsu ziņa ir nosūtīta