Karjera

Uzņēmumā Baltem Rīgas filiāle mēs ticam, ka darbinieki ir uzņēmuma veiksmes atslēga.

Viņu pieredze, motivācija izaugsmei, apņemšanās, iniciatīva un godīgums ir tās īpašības, kuras, mūsuprāt, veido uzņēmuma attīstības pamatu.

Baltem Rīgas filiāle ir apņēmīgu darbinieku komanda. Strādājot kopā un apvienojot mūsu talantus, mēs veidojam draudzīgu darba vidi.
Mēs esam atvērti cilvēkiem, kuriem ir svarīga viņu darba kvalitāte, kas novērtē ikvienu klientu, izbauda darbu komandā, rod risinājumus dažādām problēmām, veic uzlabojumus, cenšas sasniegt mērķus, kā arī novērtē atklātu saziņu un godīgumu.

Mēs saviem darbiniekiem piedāvājam iespējas attīstīties un sniedzam plašu sociālo ieguvumu klāstu.

Ja esat ieinteresēts strādāt kopā ar mums, lūdzu, apskatiet mūsu pašreizējos darba piedāvājumus.

KĀ MĒS PIEŅEMAM JAUNUS DARBINIEKUS?

Darbā pieņemšanas procesā mēs koncentrējamies uz tādu darbinieku meklēšanu, kas atbilst mūsu uzņēmuma mērķiem un vērtībām. Pārskatiet jaunākos darba piedāvājumus un izvērtējiet, vai kāds no tiem atbilst tieši jūsu iecerēm un kvalifikācijai.

Ja pašlaik neatrodat nevienu interesējošu darba piedāvājumu, mēģiniet nedaudz citādāk: iesniedziet pieteikumu, nosūtot e-pastu ar savu CV uz: personals@baltem.lv

Lai Jūsu pieteikums tiktu izskatīts, CV ir nepieciešams pievienot šādu teikumu:

Nosūtot mums savu CV, Jūs piekrītat savus personas datus, kas norādīti Jūsu CV apstrādāt atlases procedūras vajadzībām (Saskaņā ar Vispārējo datu aizsardzības regulu (ES 2016/676) un citiem datu aizsardzības tiesību aktiem).

Kad sāksim meklēt darbiniekus amatam, par kuru interesējaties, mēs ņemsim vērā jūsu piedāvājumu. Pēc visu pieteikumu izskatīšanas mēs sazināsimies ar tiem kandidātiem, kas vislabāk atbilst attiecīgā amata prasībām.

Paldies par izrādīto interesi strādāt Baltem Rīgas filiālē!

 

Vai Jums ir kāds jautājums?
call-now ask-for-an-offer Rezerves daļas un serviss
contactform
writetous
Informācijas sniegšanas pienākums more
thank-you-message-send
contactform
writetous
Informācijas sniegšanas pienākums more
thank-you-message-send
contactform
rent-machine
Informācijas sniegšanas pienākums more
thank-you-message-send
newsletter
intro
Informācijas sniegšanas pienākums more
thank-you