Serviss

Mūsu STIPRĀ PUSE ir UZTICAMĪBA.

Baltem Rīgas filiāle saviem klientiem piedāvā augstākās kvalitātes pakalpojumus. Ar jaunākajiem diagnostikas rīkiem, modernāko aprīkojumu un pieredzējušu komandu mēs nodrošinām pilnu apkopes pakalpojumu klāstu, kas palīdz izvairīties no tehnikas dīkstāves, tādējādi nodrošinot maksimālu tehnikas pieejamību tur, kur tā visvairāk nepieciešama. Uzturot Komatsu aprīkojumu optimālā stāvoklī, mēs pagarinām tā kalpošanas laiku un izturību uz ilgiem gadiem.

 • Komatsu pagarinātā garantija

  Elastīgums + ērtums + drošība = pagarināta garantija

  Pagarinātā garantija ir mantojama, tādējādi to iespējams pārnest kopā ar tehnikas vienību, un to ievēro ikviens Komatsu izplatītājs.

  Elastīgā pagarinātā garantija sniedz jums pārliecību, ka tiks izmantotas oriģinālās Komatsu rezerves daļas, un iespēju paļauties uz mūsu apmācīto un sertificēto mehāniķu zināšanām, kas sekojuši līdzi mašīnas stāvoklim visā tās ekspluatācijas laikā.

  Tā kā nepastāv ar defektu remontu saistīti finansiālie ierobežojumi, klients vienmēr ir aizsargāts, neraugoties uz remontdarbu izmaksām. Tas sniedz iespēju izvairīties no neplānotām izmaksām un mierīgi plānot nākotnes ieguldījumus.

  Pagarinātās garantijas iespējas:

  • 4 atbalsta līmeņi;
  • izvēlieties jebkuru mēnešu vai darba stundu kombināciju;
  • iespējams līdz pat 10 000 darba stundām vai 6 gadiem;
  • tiek izmantotas oriģinālās rezerves daļas;
  • Tehniskais atbalsts;
  • nopērkama jebkurā laikā pirms standarta garantijas laika beigām.
 • Servisa vienošanās

  Servisa līgumu sniegta pārliecība

  Būvniecības un citas agrārās nozares pastāvīgi attīstās, kā arī saistītās tehnoloģijas un pakalpojumi. Komatsu Klientu atbalsta programmas ir radītas tieši Jums, lai palīdzētu samazināt izmaksas un paaugstināt produktivitāti. Ekspertu atbalsts un rūpes par jūsu tehniku, ļauj Jums fokusēties uz Jums svarīgo biznesā un mērķu sasniegšanu. Augsti kvalificēti un pieredzējuši Komatsu servisa mehāniķi ar proaktīvu rīcību laicīgi novērsīs nopietnus jūsu tehnikas bojājumus, kas var izraisīt dārgus remontus un ilgas dīkstāves. Pielāgojami atbalsta programmas veidi un noteikta cena par pakalpojumiem samazina Jūsu risku, kas ļauj pilnvērtīgi plānot īstermiņa un ilgtermiņas darbus.

  EKSPERTS:

  Ļaujiet ekspertiem no Komatsu parūpēties par visām profilaktiskajām tehniskājām apkopēm: Apkopes materiāli, eļļas un smērvielas, ieskaitot darbu. Mūsu vizīte katras 500 m/h, ļaus mums pienācīgi rūpēties par Jūsu tehniku samazinot līdz minimuma neplānoto remontu rašanos.

  EKSPERTS +:

  Papildus visiem profilaktiskās tehniskās apkopes darbviem, mašīnas galveno mezglu remonti ir iekļauti, ja tādi būs nepieciešami. Samaksa par katru darbu individuāli. Speciālie līguma nosacījumi un cenas par pakalpojumiem un citi papildus bonusi, kā arī bezmaksas pakalpojumi.

  EKSPERTS PREMIUM:

  Ļaujiet ekspertiem parūpēties par visu. Visi profilaktiskās tehniskās apkopes un remonta darbi mūsu rokās. Vairāki papildus bonusi un papildus atlaides, kā arī bezmaksas pakalpojumi. Samaksa par katru darbu individuāli pēc darbu paveikšanas.

  REZERVES DAĻAS:

  Ļaujiet ekspertiem parūpēties par visām nepieciešamajām rezerves daļām. Saņemiet visu vienuviet. Speciālie līguma nosacījumi un cenas tehniskās apkopes materiāliem un smērvielām, un citi papildus bonusi.

  KOMATSU ATBALSTS DARBA PROCESA OPTIMIZĀCIJAI (LMS)

  Lai arī kāda būtu Jūsu biznesa sfēra, Komatsu piedāvā veikt darba vietas novērtējumu un sagatavot ierosinājumus un ieteikumus visefektīvākajiem tehnikas veidiem un skaitam atbilstoši Jūs darba videi un mērķiem. Ražotāja sagatavota Klienta atbalsta programma var tikt sagatavota balstoties uz Jūsu vajadzībām kopsolī ar profilaktisko tehnsiko apkopes programmu, remontiem un galveno mezglu nomaiņu.

   
 • Servisa līgums

  Servisa līgums = sirdsmiers

  Savas tehnikas uzticēšana pilnīgā Baltem Rīgas filiāle aprūpē ļauj klientiem koncentrēties uz viņu uzņēmumu darbību, optimāli plānot budžetu un būt pārliecinātiem par mašīnu augsto pieejamību.

  Saskaņā ar Pilna servisa līguma noteikumiem Baltem Rīgas filiāle sedz visas tehniskās apkopes un remonta izmaksas.

  Fiksētais mašīnu darba stundas tarifs visa līguma darbības laikā ļauj klientiem izvairīties no neplānotiem izdevumiem un garantē līdz pat 98% tehnikas pieejamību, lai nodrošinātu darba nepārtrauktību.

Vai Jums ir kāds jautājums?
baltem@baltem.lv
+371 67241124
Kontaktpersonas veidlapa
Rakstiet mums
Informācijas sniegšanas pienākums Vairāk
Paldies! Jūsu ziņojums ir nosūtīts.
Kontaktpersonas veidlapa
Rakstiet mums
Informācijas sniegšanas pienākums Vairāk
Paldies! Jūsu ziņojums ir nosūtīts.
Kontaktpersonas veidlapa
Nomāt mašīnu
Informācijas sniegšanas pienākums Vairāk
Paldies! Jūsu ziņojums ir nosūtīts.
Newsletter
Reģistrējieties Baltem Rīgas filiāles jaunumu paziņojumu saņemšanai un saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem un akcijām.
Informācijas sniegšanas pienākums Vairāk
Pateicamies, ka esat pieteikušies mūsu jaunumu paziņojumiem!